Start / Aktualności / Otwarcie placu zabaw w Klukach

Otwarcie placu zabaw w Klukach

Otwarcie placu zabaw w Klukach

Doposażono plac zabaw na Osiedlu Leśnym w Klukach. Gminny plac zabaw stał się nowoczesnym i bezpiecznym miejscem rekreacji, wypoczynku i zabaw dzieci z naszej gminy. Zainstalowane i odnowione obiekty prezentują się znakomicie. Szczególną uwagę przyciągają i do uczestnictwa zapraszają – wieloosobowa huśtawka i karuzela.

Zadanie wykonane zostało w ramach współfinansowania z budżetu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego – 10 tys. zł i z budżetu Gminy Kluki w ramach Funduszu Sołeckiego sołectwa Kluki – 7 tys. zł.

W otwarciu placu zabaw uczestniczyli: Pani Wójt Gminy Kluki Renata Kaczmarkiewicz, Skarbnik – Elżbieta Bednik, Dyrektor Zespołu Szkół Wiktor Wojewoda oraz nauczyciele: Nina Wróblewska, Urszula Golinowska, Jolanta Kierasińska, Katarzyna Daleszczyk i Magdalena Rupieta.

Zaraz po inauguracji odnowionego placu zabaw, dzieci z Zespołu Szkół w Klukach wypróbowały wartość nowych urządzeń. Sprawiają się znakomicie; huśtawka wieloosobowa i karuzela poprawiają nastrój nawet największego ponuraka. Po praktycznym sprawdzeniu wytrzymałości i przydatności nowych urządzeń na placu zabaw, dzieci zaproszono na smaczny poczęstunek na stołówce szkolnej.

About admin

Zobacz również

Akcja Bezpieczna Gmina

Wójt Gminy Kluki Pani Renata Kaczmarkiewicz i Komendant Policji w Klukach asp. szt.  Marcin Imiński …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.