Start / Aktualności / Popołudnie z biznesem dla przedsiębiorców

Popołudnie z biznesem dla przedsiębiorców

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego oraz Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. wspólnie organizują cykl spotkań informacyjnych dla przedsiębiorców pn. „Popołudnie z biznesem” w terminie 16 marca-27 kwietnia 2018 r. Spotkanie w powiecie bełchatowskim planowane jest na dzień 23 marca br. w Restauracji JAN w Bełchatowie (ul. Lipowa 77).

Podczas spotkania uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z mechanizmami wsparcia dla przedsiębiorców. Uzyskają także informacje o instrumentach finansowych, którymi dysponuje Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. oraz o możliwościach finansowania projektów oferowanych przez Centrum Obsługi Przedsiębiorcy. Ponadto przekazana zostanie wiedza na temat zbliżających się targów i misji, działalności Centrum Innowacji Biznesowej, Biura Handlu Zagranicznego i SkyHub, zarządzanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego. Uatrakcyjnieniem wydarzeń będzie wystąpienie wicemistrza olimpijskiego w skoku w wzwyż – Artura Partyki. W ramach spotkania będzie także możliwość skorzystania z Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich, porad konsultantów Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. i Doradców Biznesowych Centrum Innowacji Biznesowej.

Program:
14.30-15.00 Kawa powitalna/networking
15.00-15.10 Powitanie gości – Marszałek Województwa Łódzkiego
15.10-15.30 Instrumenty wsparcia dla przedsiębiorców
15.30-16.00 Wystąpienie gościa specjalnego Artura Partyki – „Gdzie szukać motywacji? Wysoko, wyżej, najwyżej!!!”
16.00-16.40 Panel dyskusyjny
16.40-17.30 Networking + porady eksperckie

Udział w spotkaniu „popołudnie z biznesem” jest bezpłatny po dokonaniu wcześniejszej rejestracji elektronicznej na adres: rejestracja@larr.lodz.pl w tytule proszę wpisać datę spotkania.
Szczegółowych informacji udziela:
Karol Gloc, Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Departament Doradztwa dla Biznesu i Sektora Publicznego. Tel. 501 045 275e-mail: k_gloc@larr.lodz.pl

About admin

Zobacz również

Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Bełchatowie