Start / Aktualności / Złote Gody w Gminie Kluki

Złote Gody w Gminie Kluki

Osiem par małżeńskich z Gminy Kluki obchodziło 10 kwietnia w Urzędzie Stanu Cywilnego złoty jubileusz wspólnego życia. Jubilatów na okolicznościowe spotkanie zaprosiła do urzędu Wójt Renata Kaczmarkiewicz. Przed aktem dekoracji Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie nadanymi przez Prezydenta RP, Pani Wójt zwróciła się do jubilatów – Drodzy, dostojni Jubilaci, minęło pół wieku kiedy złożyliście zgodne oświadczenia o wstąpieniu w związek małżeński, kiedy po raz pierwszy założyliście nową rodzinę, podstawową jednostkę życia społecznego. Pragnę złożyć wyrazy największego szacunku, jak również życzyć dalszego pomyślnego życia dla dobra Waszych rodzin i naszej ojczyzny. Życzę spełnienia wszelkich marzeń, jakie wiążecie z dalszym okresem wspólnego życia, aby Wasze małżeństwa były szczęśliwe, a wspólna droga – jasna, piękna, by prowadziła Was do szczytów osiągnięć w życiu osobistym, rodzinnym i społecznym.

Podczas uroczystości Złotych Godów nie zabrakło też kwiatów, odnowienia przysięgi małżeńskiej, słodkiego poczęstunku oraz wspomnień.

Złote gody w Gminie Kluki obchodzili: Janina i Marian Bednarek, Danuta i Hieronim Kęsy, Anna i Ireneusz Dybka, Marianna i Kazimierz Nowaccy, Marianna i Bogumił Kapłaniak, Zofia i Stanisław Kowalczyk, Jadwiga i Kazimierz Frąckiewicz oraz Helena i Edward Binkowski.

               

 

 

About Olena Chojnacka

Zobacz również

PRZERWA W DOSTAWIE WODY

PRZERWA W DOSTAWIE WODY Urząd Gminy Kluki informuje, że w dniu 12.09.2019 tj. czwartek w …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.