gmina kluki

 

 

 

 

Dzisiaj jest koniec roku szkolnego. Najbardziej niezwykłego roku szkolnego w dziejach. Z tej okazji, Pani Renata Kaczmarkiewicz - Wójt Gminy Kluki odwiedziła gminne placówki oświatowe.

Mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie uczniów, ich rodzin oraz nauczycieli i pracowników szkół, w związku z niebezpieczeństwem zarażenia koronawirusem zakończenie roku szkolnego miało formę nietypową. Odbyły się krótkie spotkania z wychowawcami, podczas których, uczniom zostały wręczone świadectwa.

Pani Wójt podziękowała nauczycielom za trud, wysiłek i zaangażowanie w edukację naszych dzieci. Sytuacja związana z pandemią koronawirusa wprowadziła nowe zasady nauczania
z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, głównie – nauczania na odległość. Był to czas nowych wyzwań. Pomimo trudności rok szkolny2019/2020 przebiegał możliwie sprawnie. Pani Wójt złożyła życzenia nauczycielom i pracownikom niepedagogicznym z okazji zakończenia roku szkolnego 2019/2020.

W Szkole Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Kaszewicach i w Zespole Szkół im. Wandy Malczewskiej w Klukach, Pani Wójt Renata Kaczmarkiewicz wręczyła dokumenty, przedłużające powierzenia im pełnienia obowiązków dyrektora na okres od dnia 1 lipca 2020 r. do 31 sierpnia 2021 r..

Radości było wiele, snuto liczne plany na przyszłość, a w okolicznościowych życzeniach wyrażano nadzieję, że z dniem 1 września 2020 roku, szkoły wrócą do normalności.

 

 

Koronawirus

 

Czytaj więcej

Wydarzenia

 

Czytaj więcej

Ogłoszenia

 

Czytaj więcej

Zgłoś stan wodomierza

 

Czytaj więcej

Gospodarka odpadami

 

Czytaj więcej

Oświata

 

Czytaj więcej

Sołectwa

 

Czytaj więcej

Akty prawa miejscowego

 

Czytaj więcej

Transmisje z obrad Rady Gminy

 

Czytaj więcej

 

 

 

Nasza gmina w liczbach:

 

 

panel
118

km2 zajmowanej powierzchni

panel
833

Lat udokumentowanej historii

panel
4335

Mieszkańców