gmina kluki

 

 

 

 

Dzień Edukacji Narodowej przypada w dniu 14 października. Święto Nauczycieli i wszystkich ludzi Polskiej Szkoły upamiętnia rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej, która została utworzona z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego i zrealizowana przez Sejm Rozbiorowy w dniu 14 października 1773 roku. Potocznie dzień ten nadal zwany jest Dniem Nauczyciela.

Właśnie dzisiaj, w dniu 14 października 2020 r. w Urzędzie Gminy w Klukach odbyło się spotkanie Wójta Gminy Kluki – Pani Renaty Kaczmarkiewicz z dyrektorami gminnych Szkół Podstawowych, dla uczczenia Dnia Edukacji Narodowej. Spotkanie było miłą okazją do wyróżnienia dyrektorów, którzy wytrwale i sumiennie wykonują swoją pracę wkładając w nią pasję
i zaangażowanie.

Wójt Gminy Kluki Renata Kaczmarkiewicz podziękowała dyrektorom Szkół wręczając im w dniu ich święta nagrody i dyplomy. Nagrody i dyplomy otrzymali: Pani Agnieszka Mysłowska - p.o. dyrektor Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Kaszewicach; Pani Wioletta Drzewosz – dyrektor Szkoły Podstawowej im. Wandy Malczewskiej w Parznie, Pan Wiktor Wojewoda – p.o. dyrektor Zespołu Szkół im. Wandy Malczewskiej w Klukach i Pani Agnieszka Frank – wicedyrektor Zespołu Szkół im. Wandy Malczewskiej w Klukach.

Pani Wójt, dziękując za wytrwałą pracę szczególnie w dniach uciążliwej pandemii, złożyła na ręce Państwa Dyrektorów najserdeczniejsze życzenia wszystkim pracownikom oświaty w gminie Kluki.

 

 

12345678

Koronawirus

 

Czytaj więcej

Wydarzenia

 

Czytaj więcej

Ogłoszenia

 

Czytaj więcej

Zgłoś stan wodomierza

 

Czytaj więcej

Gospodarka odpadami

 

Czytaj więcej

Oświata

 

Czytaj więcej

Sołectwa

 

Czytaj więcej

Akty prawa miejscowego

 

Czytaj więcej

Transmisje z obrad Rady Gminy

 

Czytaj więcej

 

 

 

Nasza gmina w liczbach:

 

 

panel
118

km2 zajmowanej powierzchni

panel
833

Lat udokumentowanej historii

panel
4335

Mieszkańców