gmina kluki

 

 

 

Wszystkie dzieci kochają św. Mikołaja. Każdego roku w dzień jego wspomnienia, 6 grudnia przypadają Mikołajki, obfitujące w radość obdarowywania dzieci prezentami. Tak było i w tym roku. 6 grudnia 2021 r. Pani Renata Kaczmarkiewicz, Wójt Gminy Kluki  odwiedziła  wszystkie szkoły z terenu Gminy. Były więc odwiedziny uczniów w Parznie, Klukach i Kaszewicach.

W Zespole Szkół w Klukach wraz  z Panią Wójt na  spotkanie  z dziećmi przybył święty Mikołaj w towarzystwie elfów – Pani Moniki Wlazłowskiej, Przewodniczącej Rady Rodziców w Klukach oraz Pani Klaudii Przerywacz, Członka Rady Rodziców w Klukach. Z okazji odwiedzin Mikołaja sale przedszkolne udekorowano pięknie i barwnie. W tym wyjątkowym  dniu Pani Wójt przekazała drobne upominki dla uczniów i przedszkolaków oraz nauczycieli.

Z okazji Mikołajek Pani Wójt Gminy Kluki na ręce dyrektorów przekazała  dla każdej ze szkół  po 4 szt. licencji oprogramowania komputerowego Microsoft Office. Pakiet Microsoft Office udostępnia programy Word, Excel i PowerPoint w jednej aplikacji.

Dla uchodźców z Ukrainy

 

Czytaj więcej

Wydarzenia

 

Czytaj więcej

Ogłoszenia

 

Czytaj więcej

Zgłoś stan wodomierza

 

Czytaj więcej

Gospodarka odpadami

 

Czytaj więcej

Oświata

 

Czytaj więcej

Sołectwa

 

Czytaj więcej

Akty prawa miejscowego

 

Czytaj więcej

Transmisje z obrad Rady Gminy

 

Czytaj więcej

 

 

 

Nasza gmina w liczbach:

 

 

panel
118

km2 zajmowanej powierzchni

panel
833

Lat udokumentowanej historii

panel
4335

Mieszkańców