gmina kluki

 

 

 

 

zmieniamylodzkieOtwarcie placu zabaw w Klukach

 

Doposażono plac zabaw na Osiedlu Leśnym w Klukach. Gminny plac zabaw stał się nowoczesnym i bezpiecznym miejscem rekreacji, wypoczynku i zabaw dzieci z naszej gminy. Zainstalowane i odnowione obiekty prezentują się znakomicie. Szczególną uwagę przyciągają i do uczestnictwa zapraszają – wieloosobowa huśtawka i karuzela.

Zadanie wykonane zostało w ramach współfinansowania z budżetu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego – 10 tys. zł i z budżetu Gminy Kluki w ramach Funduszu Sołeckiego sołectwa Kluki – 7 tys. zł.

W otwarciu placu zabaw uczestniczyli: Pani Wójt Gminy Kluki Renata Kaczmarkiewicz, Skarbnik – Elżbieta Bednik, Dyrektor Zespołu Szkół Wiktor Wojewoda oraz nauczyciele: Nina Wróblewska, Urszula Golinowska, Jolanta Kierasińska, Katarzyna Daleszczyk i Magdalena Rupieta.

Zaraz po inauguracji odnowionego placu zabaw, dzieci z Zespołu Szkół w Klukach wypróbowały wartość nowych urządzeń. Sprawiają się znakomicie; huśtawka wieloosobowa i karuzela poprawiają nastrój nawet największego ponuraka. Po praktycznym sprawdzeniu wytrzymałości i przydatności nowych urządzeń na placu zabaw, dzieci zaproszono na smaczny poczęstunek na stołówce szkolnej.

 

 

Koronawirus

 

Czytaj więcej

Wydarzenia

 

Czytaj więcej

Ogłoszenia

 

Czytaj więcej

Zgłoś stan wodomierza

 

Czytaj więcej

Gospodarka odpadami

 

Czytaj więcej

Oświata

 

Czytaj więcej

Sołectwa

 

Czytaj więcej

Akty prawa miejscowego

 

Czytaj więcej

Transmisje z obrad Rady Gminy

 

Czytaj więcej

 

 

 

Nasza gmina w liczbach:

 

 

panel
118

km2 zajmowanej powierzchni

panel
833

Lat udokumentowanej historii

panel
4335

Mieszkańców