gmina kluki

 

 

 

 

zmieniamylodzkieOtwarcie placu zabaw w Parznie

 

Dzieci są wartością najwyższą. Ich wychowanie i sposób spędzania czasu wolnego są naszą wspólną troską, są szczególną troską Pani Wójt Gminy Kluki, Renaty Kaczmarkiewicz. Dlatego z radością uczestniczyliśmy w otwarciu odnowionego placu zabaw w Parznie. Po gruntownym doposażeniu nowymi urządzenia, w piątek 8 listopada 2019 r., plac zabaw znów stał się centrum spędzania wolnego czasu. Gminny plac zabaw w Parznie stał się nowoczesnym i bezpiecznym miejscem rekreacji, wypoczynku i zabaw dzieci z naszej gminy. Zainstalowane i odnowione obiekty prezentują się znakomicie. Są tam nowe: huśtawka BG. Bujak konik i karuzela z siedziskiem.

Zadanie wykonane zostało w ramach współfinansowania z budżetu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego – 10 tys. zł i z budżetu Gminy Kluki w ramach Funduszu Sołeckiego sołectwa Kluki – 4 tys. zł.

W otwarciu placu zabaw uczestniczyli: Pani Wójt Gminy Kluki Renata Kaczmarkiewicz, Kierownik Ref. Oświaty Marzanna Karpińska, Radna Gminy Kluki Dorota Rogut, Dyrektor Szkoły Pdst. w Parznie Wioletta Drzewosz oraz nauczyciele: Magdalena Kozioł, Iwona Sosnowska, Sylwia Pieczara i Marianna Strojna.

Nowe urządzenia zostały szybko wypróbowane przez dzieci ze Szkoły Pdst. w Parznie i gminy Kluki

Zaraz po inauguracji odnowionego placu zabaw, uczniowie ze Szkoły w Parznie wypróbowały wartość nowych urządzeń. Sprawiają się znakomicie. Po praktycznym sprawdzeniu wytrzymałości i przydatności nowych urządzeń na placu zabaw, dzieci i wszystkich uczestników zaproszono na smakowity tort i poczęstunek w szkole.

 

Koronawirus

 

Czytaj więcej

Wydarzenia

 

Czytaj więcej

Ogłoszenia

 

Czytaj więcej

Zgłoś stan wodomierza

 

Czytaj więcej

Gospodarka odpadami

 

Czytaj więcej

Oświata

 

Czytaj więcej

Sołectwa

 

Czytaj więcej

Akty prawa miejscowego

 

Czytaj więcej

Transmisje z obrad Rady Gminy

 

Czytaj więcej

 

 

 

Nasza gmina w liczbach:

 

 

panel
118

km2 zajmowanej powierzchni

panel
833

Lat udokumentowanej historii

panel
4335

Mieszkańców