gmina kluki

 

 

 

 

Wszyscy lubimy dostawać prezenty, a na dzień Świętego Mikołaja czekają niecierpliwie dorośli i dzieci. W Szkołach Podstawowych gminy Kluki, tego dnia było duże ożywienie – dzieci i nauczyciele czekali w napięciu, czy Święty Mikołaj zawita do ich szkoły?

Okazało się, że w zastępstwie Świętego Mikołaja w szkołach pojawiła się Pani Wójt Renata Kaczmarkiewicz!

Przywiozła ze sobą wspaniałe kosze pełne słodkich upominków! Na buziach dzieci rozpromieniał uśmiech. Każdy chłopiec i każda dziewczynka dostali garść różnorodnych słodkich prezentów. W każdej klasie odwiedzonej przez Panią Wójt Renatę Kaczmarkiewicz słodkie cukierki nie ominęły też Nauczycieli! Zawsze padało potrzebne pytanie: „Czy byliście tego roku grzeczni?”. Odpowiedzi były za każdym razem bardzo podobne: „Tak” – wołały dzieci. Ale, co ciekawe, na pytanie: „Czy wasza Pani Nauczycielka była grzeczna?”, albo „Czy wasz Pan Nauczyciel, był grzeczny?”, Uczniowie solidarnie odpowiadali, gromkim „TAK”!

Przewodnikami po korytarzach szkolnych i szkolnych klasach byli: Pani Wioletta Drzewosz dyrektor Szkoły w Parznie, Pani Agnieszka Mysłowska dyrektor Szkoły w Kaszewicach i Pan Wiktor Wojewoda dyrektor Zespołu Szkół w Klukach. Słodką akcję Mikołajkową Pani Wójt Renaty Kaczmarkiewicz wspierała Pani Marzanna Karpińska, kierownik ref. oświaty Urzędu Gminy Kluki.

A więc w ten piękny grudniowy dzień każdy, kto był w którejkolwiek ze szkół – czy to w Parznie, czy w Kaszewicach, czy w Klukach – dostał smakowite prezenty od Pani Renaty Kaczmarkiewicz.

Próbowaliśmy – były naprawdę pyszne!

 

 

 

Koronawirus

 

Czytaj więcej

Wydarzenia

 

Czytaj więcej

Ogłoszenia

 

Czytaj więcej

Zgłoś stan wodomierza

 

Czytaj więcej

Gospodarka odpadami

 

Czytaj więcej

Oświata

 

Czytaj więcej

Sołectwa

 

Czytaj więcej

Akty prawa miejscowego

 

Czytaj więcej

Transmisje z obrad Rady Gminy

 

Czytaj więcej

 

 

 

Nasza gmina w liczbach:

 

 

panel
118

km2 zajmowanej powierzchni

panel
833

Lat udokumentowanej historii

panel
4335

Mieszkańców