gmina kluki

 

 

 

I Jarmark Świąteczny w Klukach


Wspólne śpiewanie kolęd, ubieranie choinki, piękne polskie kolędy i świąteczne melodie wykonane przez zespół Biedronki, warsztaty dla dzieci oraz wyjątkowe prace rękodzielnicze – to wszystko było na I Jarmarku Świątecznym, który w czwartek odbył się w Gminnym Ośrodku Kultury w Klukach.
Jarmark Świąteczny otworzyła Pani Wójt gminy Kluki Renata Kaczmarkiewicz, składając obecnym serdeczne życzenia:
– Szanowni Państwo, do Świąt Bożego Narodzenia pozostały jeszcze dwa tygodnie, ale anioły już stoją w gotowości – jak widzimy na jednym ze stoisk – mówiła Pani Wójt. – Czułość, serdeczność i radość – zawsze obecne w naszych domach w dniach tych najpiękniejszych Świąt możemy odczuć w Gminnym Ośrodku Kultury w Klukach na Jarmarku Świątecznym, który ogłaszam za otwarty! Dziękując za jego zorganizowanie, zapraszam wszystkich Państwa do stoisk, a „Biedroneczki”zapraszam na scenę!
Uczestnicy Jarmarku Świątecznego mogli poczuć klimat zbliżających się świąt, miło spędzić czas i podziwiać wykonane z pasją ludowe wyroby rękodzielnicze i ozdoby, które znakomicie nadają się na świąteczne prezenty. Zainteresowani mogli kupić na miejscu kupić tę piękne wyroby w atrakcyjnych cenach. Oferowane przez licznych wystawców prace były niezwykłe i oryginalne. Jarmark Świąteczny bardzo się podobał i mamy nadzieję, że stanie się już tradycją świąteczną naszej gminy.

Koronawirus

 

Czytaj więcej

Wydarzenia

 

Czytaj więcej

Ogłoszenia

 

Czytaj więcej

Zgłoś stan wodomierza

 

Czytaj więcej

Gospodarka odpadami

 

Czytaj więcej

Oświata

 

Czytaj więcej

Sołectwa

 

Czytaj więcej

Akty prawa miejscowego

 

Czytaj więcej

Transmisje z obrad Rady Gminy

 

Czytaj więcej

 

 

 

Nasza gmina w liczbach:

 

 

panel
118

km2 zajmowanej powierzchni

panel
833

Lat udokumentowanej historii

panel
4335

Mieszkańców